LOJA SHPËRBLYESE – Fito pushim FALAS në Antalya

LOJA SHPËRBLYESE – Fito pushim FALAS në Antalya

Apr 26, 2024

A jeni gati të udhëtoni FALAS në Antalya? Turismo Travel ju fton të beheni pjesë e lojës së madhe shpërblyese, për të fituar një pushim në Antalya, për 2 persona!Aventura e këtij udhëtimi pritet të na sjellë emocione të mëdha dhe kujtime që

Read More
Cilat janë hotelet më të lira në Antalya?

Cilat janë hotelet më të lira në Antalya?

Apr 24, 2024

Tashmë kur temperaturat kanë filluar të rriten, shumica po kuptojnë se është koha për të ndërprerë rutinën dhe për të marrë një pushim, edhe pse vera duket ende larg. Përse të mos shfrytëzohet muaji Maj për këtë qëllim? Është një periudhë e shkëlqyer

Read More
1 Maji në Turqi | Plazhë në Antalya e shopping në Stamboll

1 Maji në Turqi | Plazhë në Antalya e shopping në Stamboll

Apr 16, 2024

Këtë vitë po e ndryshojmë rutinen, nuk do e festojmë 1 Majin në Germi. Turqia na pret me një super ofertë për të filluar muajin Maj në mënyrë të paharrueshme. Vetëm për 499 Euro për person, mund të shijoni një eksperiencë të paharrueshme,

Read More
EARLY BOOKING – ELIX MarBella hotel Greqi me cmim super SPECIAL

EARLY BOOKING – ELIX MarBella hotel Greqi me cmim super SPECIAL

Jan 16, 2024

Sezoni i pushimeve verore më në fund po afrohet, dhe tani që edhe vizat, pengesa e vetme për udhëtime në Greqi na është larguar të gjithë ata që kërkojnë një përvojë të jashtëzakonshme në Greqi, Turismo Travel sjell një ofertë të veçantë për

Read More
Grupi i konfirmuar i Budapestit, Vjenës dhe Pragës – Vetëm 399 EUR për person!

Grupi i konfirmuar i Budapestit, Vjenës dhe Pragës – Vetëm 399 EUR për person!

Nov 7, 2023

Datat 14, 15, 16, 17 dhe 18 Shkurt sjellin mundësinë e një udhëtimi të jashtëzakonshëm në këtë periudhë të ftohtë të vitit. Për të eksploruar thesin e pasur të historisë, kulturës dhe bukurisë arkitektonike të Europës Qendrore, jemi këtu për të ju sjellë

Read More
Turismo Travel ja qiti pikën ofertave – 549 Euro në Antalya nisja 26 Shtator

Turismo Travel ja qiti pikën ofertave – 549 Euro në Antalya nisja 26 Shtator

Sep 14, 2023

Nëse mendoni se vera ka përfunduar dhe keni humbur shansin për një pushim të mrekullueshëm dhe të merituar pas një viti të lodhshëm, mos u shqetësoni më! Turismo Travel është këtu për t’ju ofruar një mundësi të jashtëzakonshme – ju jeni pikërisht në

Read More
OFERTË SPECIALE – Për vetëm 639€ super pushime në TUI Blue Lagoon Princess, Greqi

OFERTË SPECIALE – Për vetëm 639€ super pushime në TUI Blue Lagoon Princess, Greqi

Aug 14, 2023

Në mes të bukurisë natyrale të Gadishullit të Kassandras në Greqi, Hotel TUI Blue Lagoon Princess eshte vendi ideal per pushime tuaja. Ky hotel i mahnitshëm shpalos një botë të veçantë elegancë dhe komoditeti. Edhe kete here Turismo Travel ju sjell një mundësi

Read More
Kerkah ma lirë nuk ta qetë se N’Antalya 499€ ALL INCLUSIVE

Kerkah ma lirë nuk ta qetë se N’Antalya 499€ ALL INCLUSIVE

Jul 17, 2023

Turizmi veror është kthyer me fuqi këtë vit, dhe për të ndihmuar që ju të vendosni planifikimet tuaja të pushimeve, Turismo Travel ka disa oferta të veçanta për ju. Nëse keni ëndërruar për një pushim të mrekullueshëm në një nga destinacionet më ekskluzive,

Read More
Nxehet Koha, Nxehet Loja – Cmim Special për vetëm 569€ në Antalya

Nxehet Koha, Nxehet Loja – Cmim Special për vetëm 569€ në Antalya

Jun 19, 2023

Turismo Travel ka bërë emër në tregun e turizmit për ofrimin e destinacioneve më luksoze dhe të veçanta për udhëtarët e saj. Tani, ata sjellin për ju një ofertë të re ekskluzive – White City Resort, një hotel luksoz që mund ta gjeni

Read More
Ofertë LAST MINUTE: Pushime të paharrueshme në Antalya për vetëm 389 Euro!

Ofertë LAST MINUTE: Pushime të paharrueshme në Antalya për vetëm 389 Euro!

Jun 14, 2023

Për të gjithë ata që janë në kërkim të një pushimi tërheqës dhe emocionues, Turismo Travel sjell ofertë të veçantë LAST MINUTE për pushime në Antalya. Për vetëm 389 Euro, ju mund të përjetoni një pushim të paharrueshem për 6 netë dhe 7

Read More